Brunetka o „Blondynka na Rio Negro”

Lubisz Beatę Pawlikowską? Ja bardzo. Wydała wiele książek o podróżach i od lat wyjeżdża w dzikie i nieznane zakątki świata. W większości podróżuje sama i tak jak ja bardzo lubi Amerykę Południową.

W październiku tego roku (2014 r.) – czyli pozycja bardzo świeża – ukazała się jej nowa książka pt. „Blondynka na Rio Negro„.

Rio Negro to największa na świecie rzeka o ciemnej wodzie i jeden z największych dopływów Amazonki. Beata przepłynęła ją całą: (1) w łódce, (2) motorówką z czterema żołnierzami i jedną małpą, w (3) indiańskim czółnie i (4)na wojskowym statku.

To była jej kolejna samotna wyprawa przez dżunglę amazońską – od rzeki Orinoko w Wenezueli, przez Rio Negro aż do Amazonki w Brazylii. Dwa miesiące w wyprawie pełnej niespodziewanych zdarzeń, niezwykłych spotkań, odkryć i przygód.

Najlepszą recenzją tej książki, jeśli jeszcze nie wierzysz czy warto ją mieć, jest jej fragment o tym jak Zbawca spotkal się z Błogoslawioną :-). Znalazłam go dziś czytając „W podróży” wydawnictwa PKP IC – jadąc do Warszawy.

Beata Pawlikowska str. 3

Beata Pawlikowska str. 2

blondynka_na_rio_negro„Blondynka na Rio Negro” jest już dostęna w sprzedaży.

Ja znalazłam ją m.in. w księgarni matras. Możesz ją tam od razu kupić klikając na link księgarni matras lub na okładkę po lewej stronie.

W księgarni znajdziesz też inne pozycje Beaty. Polecam! Można przenieść się w całkiem inny świat 🙂

Polecam m.in.:

blondynka_na_orinoko blondynka_u_szamana blondynka_na_kubie

blondynka_na_tropie_tajemnic

Czytaleś książki Beaty? Ciekawa jestem, która Tobie najabardziej się podobała?

 

Podoba Ci się? - Udostępnij :)
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  


Jeśli spodobał Ci się ten wpis - DODAJ się do Newslettera!

Nie ma jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Rozdział XII – Sabang na wyspie Palawan (Filipiny) – podziemna rzeka, małpia ścieżka i bar u Alex’a

Sabang, na wyspie Palawan, to jedno z miejsc, które koniecznie trzeba odwiedzić w trakcie pobytu na Filipinach. Jak podaje obrazek,...

Zamknij