Tkalnia zagadek Poznań – czyli escape the room w realu

Tkalnia Zagadek to dość nowy, bardzo ciekawy i oryginalny sposób na spędzenie czasu ze swoimi znajomymi. Gra dla 2-5 osób. W skrócie >> macie 45 minut do rozwiązania serii zagadek umieszczonych w jednym pokoju. Przed Wami jeden cel: wydostać się z niego w określonym czasie! Upływający czas jest widoczny, co dodatkowo motywuje do szybkiego działania.

Uczestnicząc w grze poznajesz historię, która wymaga…..rozwiązania. Tkalnia Zagadek to niby zwykły pokój, ale w rzeczywistości jest wypełniony tajemniczymi wskazówkami, rzeczami, przyrządami, które po logicznym złożeniu w całość prowadzą do rozwiązania zagadki!

Zabierz znajomych, rodzinę, kolegów z pracy i….. sprawdźcie się!

Tkalnia zagadek – o co chodzi?

Trafiasz do miejsca pełnego dziwnych przedmiotów. Ty i grupa znajomych macie kilkadziesiąt minut, aby wydostać się z zamkniętego pokoju. By to zrobić, musicie rozwiązać kilka zagadek, wykazać się zręcznością i umiejętnością logicznego myślenia. Zegar tyka, a wy nie możecie użyć siły, a jedynie głowy – cały czas jesteście obserwowani. To krótki opis bardzo oryginalnej gry towarzyskiej „Escape The Room.

escape the room

Zagadki są dość trudne. Wejście do pokoju nie oznacza, że za każdym razem się z niego wyjdzie, a przynajmniej nie o własnych siłach. Zagadki są na tyle skomplikowane i wciągające, że jednym się udaje, a innym nie. Ale przecież gdyby to było proste, nie byłoby żadnej satysfakcji z wyjścia z tego miejsca i osiągnięcia celu 🙂

tkalnia zagadek poznań

Escape the room – skąd się wzięła?

Nie wiadomo do końca, w jakim kraju po raz pierwszy pojawiły się gry typu „Escape The Room:. Kłócą się o to głównie Japończycy i Węgrzy, którzy przypisują sobie wymyślenie tej zabawy.

W Europie gra jest najbardziej rozpowszechniona właśnie na Węgrzech, w Polsce nabiera aktualnie rozpędu.

tkalnia escape

Tkalnia zagadek w Poznaniu

Tkalnia zagadek w Poznaniu została otwarta już jakiś czas temu. Aktualnie przygotowane są cztery pokoje:

escape the room1


escape the room2

Podobno jest już 5-ty pokój!

Zamień komputer i kino na…….Tkalnię zagadek! 

Tkalnia Zagadek jest super alternatywą dla standardowych form rozrywki. Zamiast kolejnego wyjścia do kina, na piwo bądź na miasto – wypróbuj Tkalnię zagadek.

Wszystkie scenariusze połączone są wciągającą fabułą, którą poznajecie wraz z rozwiązywaniem zagadek. Prawie cała godzina zabawy wypełniona przyjemnym główkowaniem, współpracą oraz adrenaliną związaną z upływającym czasem.

Zbierz ekipę i sprawdź czy uda się Wam sprostać wyzwaniu!

 1. Nowa forma rozrywki                                    
 2. Świetna zabawa                      
 3. Wciągająca fabuła            
 4. Opcja na beforek

Tkalnia zagadek – koszty

Koszt jednego pokoju to 99 zł.

Na hałso „magdagaskar” dostaniesz 10% zniżki każdorazowo. Skorzystaj z okazji! Wpisz „magdagaskar” przy zamówieniu!

Tkalnia zagadek oferuje również inne promocje okazjonalne – polub ich fanpage’a na portalu Facebook.

Tkalnię zagadek w Poznaniu prowadzą super zakręceni młodzi ludzie – Szymon i Dominika – polecam!

tkalnia zagadek gospodarze

 

 wyzwanie tka;nia zagadek

 


Polecam przydatne linki – tanie loty, jeszcze bardziej tanie loty – dla wnikliwych, wymiana waluty szybko i tanio na podróże oraz ubezpieczenie w podróży!

flipo

baner_biblia_taniego_latania

walutomatbankier ubezpieczenie turystyczne


Wspierajmy pomysłową inicjatywę. Wraz z Dominiką i Szymonem prosimy o lajki i udostępnienie! Sprawa sprawdzona! Zabawa super! Satysfakcja gwarantowana!

 
Podoba Ci się? - Udostępnij :)
 • 39
 •  
 •  
 •  
 •  


Jeśli spodobał Ci się ten wpis - DODAJ się do Newslettera!

Komentarze

 1. Bardzo fajna sprawa! Podobna rzecz dzieje się także i w Łodzi : http://altmundi.pl/2015/03/tkalnia-zagadek-po-raz-drugi/ 🙂
  To świetna rzecz, że powstają takie „pokoje rozrywki”, że dzieciaki nie muszą już tylko siedzieć przed komputerem i gapić się w monitor. Ta rozrywka jest kreatywna i klimatyczna, a przy tym, jest bardzo familijna. To Tkalnii można iść z kolegami, w towarzystwie rodziców, rodzeństwa, może nawet na randkę. Jest to naprawdę rewelacyjne zjawisko i nic tylko korzystać 🙂
  Polecamy i pozdrawiamy z Łodzi!

 2. Wczoraj byłam w fajnym miejscu! Dawno się tak dobrze nie bawiłam w…. realu. Wkrótce kolejna zagadka…

  Posted by Magdagaskar.pl on 9 lipca 2015

Napisz komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Loch Lomond – sceniczne krajobrazy żywcem z Braveheart’a

Loch Lomond to największe jezioro w Szkocji. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że otoczone jest przepięknym...

Zamknij