HeY!

razem - współpraca magdagaskarJestem bardzo otwarta na wszelkie formy współpracy, które nie będą kolidowały z tematyką bloga i  odczuciami moich czytelników. Jeśli masz jakiś pomysł – nie obawiaj się pytać, skontaktuj się ze mną na magdagaskar.pl.  Mam też sporo własnych pomysłów. Jestem pewna, że mogę zapewnić odpowiednie działania ku obopólnej korzyści.

Zapraszam do kontaktu poprzez stronę Kontakt lub bezpośrednio na adres: magda-m@windowslive.com

Co możemy wspólnie zrobić? Poniżej sygnalizuję niektóre możliwości:

1) Reklama na stronie

Możesz zamieścić na moim blogu swoją reklamę, w postaci np. banera reklamowego umiejscowionego w bocznej kolumnie lub innych ciekawych miejscach.

2) Testy produktów, potraw i miejsc noclegowych

Możesz mnie zaprosić do siebie restauratorze, hotelarzu i inny „rzu/rze/rza”, przyjadę, popróbuję, posmakuję i napiszę o tym i zareklamuję na moim blogu. Rzecz jasna jak mnie do tego przekonasz jakością i atmosferą 🙂

3) Reklama w trakcie podróży i relacji z niej

Możesz mnie wysłać w podróż 🙂 tak, tak! Pojadę pod Twoim patronatem, a potem o tym napiszę i zareklamuję Twoją firmę lub osobę – warunki do uzgodnienia! Jestem otwarta na wycieczki i prawie zawsze powiem „tak” ;-).

4) Zaproś mnie – opowiem o swojej podróży – a fajnie opowiadam!

Możesz mnie zaprosić do prelekcji o podróżach ogólnie, o jednym z krajów, w którym byłam. To mogą być spotkania rodzinne, firmowe, podróżnicze i jakiekolwiek inne. Mówią, że fajnie opowiadam, a do tego jestem pozytywnie zakręcona! A to jest …. zaraźliwe 🙂 Do dzieci jadę za darmo!

Może masz pomysł jak razem możemy współpracować i wykorzystać moje i Twoje umiejętności?

Napisz do mnie! 🙂 Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi…

Podoba Ci się? - Udostępnij :)
  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress