Tanie loty – za 1 zł? – Biblia Taniego Latania

Tanie loty za 1 zł? Nie, to jakaś bzdura! To żart! A jednak 🙂 Loty za 1 zł, 1 eur lub 0 zł – to jest możliwe i to nie tylko w drodze wyjątku.

Każdy chciałby tanio latać po świecie ale nie każdy wie jak to zrobić. Kupić bilet na samolot w tych czasach to już nie sztuka, ale kupić bilet za złotówkę to jest coś.

Polecam Ci książkę – Biblia Taniego Latania – sama z niej korzystam i m.in. dzięki niej wiem jak szukać bardzo tanich lotów i przemieszczać się tanio po świecie. Oddaję Ci do dyspozycji kod, który pozwoli Ci kupić ją 10% taniej.

Biblia Taniego Latania (BTN)

BTN to pierwsza na świecie książka, która jest kompleksowym podręcznikiem pokazującym jak tanio (a czasami nawet za darmo) podróżować samolotem. Wskazuje kilka sposobów jak kupić bilety lotnicze często za 0 zł. Z książki dowiesz się także jakie zasady rządzą systemami rezerwacji biletów i jak wykorzystać je by podróżować za grosze. Ta książka sprawi, że Twoim głównym problemem nie będzie to skąd wziąć pieniądze na bilety lotnicze, jak to bylo do tej pory, ale to skąd wziąć aż tyle wolnego czasu, aby odbyć wszystkie podróże, na które bilety już posiadasz.

BTL jest dość gruba i składa się z 6 rozdziałów oraz 4 aneksów.

Całość prezentuje się w sposób następujący:

ksiazka biblia taniego lataniaRozdział I: „Początek przygody z tanim lataniem. Wiedza podstawowa”

Tu znajdują się informacje o podstawowych zwrotach, szyfrach, sposobach kodowania nazw agentów sprzedających bilety lotnicze (OTA), linii lotniczych i lotnisk. Tutaj znajdziesz wykaz multiwyszukiwarek wraz z obszernym komentarzem oraz wskazówkami jak ich używać, aby uzyskać cenę nawet minusową za dowolny bilet lotniczy. Książka omawia najlepsze i najskuteczniejsze multiwyszukiwarki do każdego regionu świata (z Antarktydą włącznie!). Końcową część rozdziału stanowią kwestie prawne. Naszym celem nie było jednak wymienienie, jakie prawa nam przysługują, lecz wskazanie jakie DODATKOWE korzyści możemy uzyskać, jeśli nasz lot zostanie np. odwołany lub opóźniony. Na podstawie doświadczeń wskazano jak zyskać nawet kilkadziesiąt tysięcy mil lub darmowe vouchery na wakacje all inclusive jako „rekompensatę za opóźniony samolot”.

Rozdział II: „Magiczne loty za 1 złoty”

Rozdział jest poświęcony temu, jakimi technikami należy się posłużyć, aby korzystając z tradycyjnych linii lotniczych kupić bilet nawet za 1 zł lub za darmo. Przedstawiono techniki obniżania ceny biletu, korzystając z m. in. takich metod jak: zmiana kraju zakupu biletu, zakup biletu w „rajach podatkowych”, zakup biletu dla większej grupy osób (loty z niemowlakiem na kolanach, z niemowlakiem na własnym fotelu, z osobami starszymi – seniorzy). Całość opatrzona komentarzami oraz praktycznymi poradami. Dowiesz się jak radzić sobie, gdy np. mamy bilet lotniczy dla siebie i dziecka, a nasza pociecha nam się „rozchoruje” czy też jak zbierać mile lotnicze, latając z niemowlakiem w business class. Bardzo bogato skomentowano w tym rozdziale kwestie kodów rabatowych, tego jak je uzyskiwać i jakimi „patentami” się posłużyć, aby uzyskać „na żądanie” nawet kilkadziesiąt euro rabatu w postaci kodu rabatowego na większość OTA! Osobne podrozdziały poświęcono kwestii konstrukcji ceny biletu lotniczego.

Rozdział III: „Płatności w liniach lotniczych”

Rozdział o tym jak kupić bilet lotniczy bez dodatkowych kosztów (prowizji), a nawet jak uzyskać dodatkowe zniżki dzięki temu, że kupujemy bilet przy użyciu określonych środków płatniczych. W pierwszej części rozdziału omówiono poszczególne środki płatnicze takie jak: karty płatnicze, karty wirtutalne, omówiono szczegółowo systemy płatności bezgotówkowej (jak np. uzyskać za darmo vouchery na zakup biletów lotniczych od konkretnych OTA), omówiono w końcu kwestie bezprowizyjnych płatności kanałami EDD oraz walutami wirtualnymi np. BitCoinem. Sporo miejsca poświęcono temu, „jak załatwić sobie kartę płatniczą, przy której nie ma prowizji”, gdzie i w jaki sposób takie karty wyrobić sobie (za darmo) za granicą oraz… jak zapłacić za bilet lotniczy, a następnie uzyskać zwrot wpłaconej sumy. Dużą część rozdziału zajmują „ostrzeżenia”, np. „Dlaczego poprzez OTA XYZ nie należy płacić w sposób XYZ, ponieważ OTA, po wystawieniu nam biletu, zwróci nam pieniądze na naszą kartę kredytową – biletu zaś nie anuluje od razu i możemy z niego skorzystać”. Ostatnia część rozdziału została poświęcona procedurze Chargeback w praktyce.

Rozdział IV: „Fuel Dumping”, czyli jak obniżyć cenę biletu o koszty „opłaty paliwowej”   

W rozdziale przedstawiono krok po kroku techniki (Fuel Dumpingu) FD (kilkanaście technik), bardzo bogato je skomentowano oraz krok po kroku zaprezentowano (z licznymi ilustracjami) ćwiczenia, które pozwolą czytelnikowi opanować materiał w sposób szybki i „bezbolesny”. Dużą część rozdziału zajęły komentarze do kodów, którymi użytkownicy na forach internetowych wymieniają się informacjami o super tanich biletach lotniczych. Osobno omówiono kody na określanie: kontynentów, krajów, miast, lotnisk, linii lotniczych, itp. Praktyczne ćwiczenia oraz rozrysowane schematy sprawiają, że czytelnik uczy się omawiany kodów w sposób „intuicyjny” wraz z czytaniem kolejnych stron książki. Dzięki temu nie ma potrzeby „uczyć się na pamięć” kilkuset kodów. Bardzo szczegółowo omówiono, jakie warunki muszą być spełnione, aby poszczególna technika Fuel Dumpingu (FD) zadziałała. Całość bardzo bogato zilustrowano przykładami oraz ćwiczeniami praktycznymi. Rozdział zamykają dwa obszerne podrozdziały. Pierwszy nosi tytuł: „Ogólna procedura dumpingu biletu lotniczego” – tutaj przedstawiono pewien schemat, który działa zawsze, niezależnie od tego, którą technikę FD stosujemy. Drugi podrozdział nosi tytuł:  „Anulowanie biletu – jak się zabezpieczyć”, który mówi jakie należy środki przedsięwziąć, aby kupiony nawet za 0 złotych bilet lotniczy nie został nam przez linię lotniczą lub OTA anulowany.

Rozdział V: „Matrix bez żadnych tajemnic” 

Rozdział został poświęcony omówieniu wszystkich elementów narzędzia Matrix. Omówiono w nim: czym jest to narzędzie, na jakiej zasadzie działa, do czego służą poszczególne pola w Matrix i które z nich, w jakiej technice FD należy wykorzystywać. Kluczową część stanowi analiza i wyjaśnienie kodów programujących Matrix ze wskazaniem jak najbardziej praktycznego ich przełożenia na techniki FD. Całość jest bogato ilustrowana tak zrzutami ekran z komputera, jak i przykładami. Omówiono osobno techniki szukania błędów taryfowych w Matrix dla klasy ekonomicznej oraz klasy business.

Rozdział VI: „Od zera do Frequent Flyera”

Rozdział ten poświęcono omówieniu programów lojalnościowych, jakie oferują nam różne linie lotnicze. Omowiono jak bardzo szybko zbierać mile i uzyskiwać bardzo wysokie statusy w programach lojalnościowych (oraz liczne przywileje, jakie z nimi się wiążą), z drugiej zaś strony, w osobnym podrozdziale techniki dumpingu (obniżania) cen biletów, kiedy płacimy za nie naszymi punktami. Chodzi o to, jak zamiast np. 50 tysięcy mil za bilet w business class z Polski do USA, zapłacić tylko 10 tysięcy mi i żadnych opłat dodatkowych (podatki, opłaty lotniskowe, itp.).

Aneks numer 1:

Lista światowych forów internetowych, na których użytkownicy wymieniają się informacjami o super tanich połączeniach lotniczych. Wskazano konkretne działy, gdzie znajdują się zakodowane informacje.

Aneks numer 2:

Kody linii lotniczych (tak stosowane w Matrix, jak i na forach internetowych – z komentarzem).

Aneks numer 3: 

Lista domen/krajów, na które warto przełączać multiwyszukiwarki w czasie szukania błędów taryfowych.

Aneks numer 4:

Kody lotnisk (tak stosowane w Matrix, jak i na forach internetowych – z komentarzem).


Integralną częścią ksiażki jest dedykowana grupa na Facebook w której publikujemy oferty super tanich lotów. Link do grupy TUTAJ. Do grupy przyjmowane są wyłącznie osoby, które zakupiły książki bezpośrednio w wydawnictwie

Integralną częścią książki jest także dedykowane newsletter. Wysyłane są w nim m. in. kody rabatowe, aktualizacje książki, informacje o błędach taryfowych, itp.


Kod zniżkowy na zakup Biblii Taniego Latania

Dzięki temu, że trafiłeś na mój wpis masz okazję by nabyć Biblię Taniego Latania ze zniżką 10% wpisując przy zakupie kod: 10per10.

baner_biblia_taniego_latania

Osobiście książkę kupiłam, również początkowo niedowierzając, czy jest coś warta. Kupiłam i oświadczam niniejszym, że jest to PRAKTYCZNY PRZEWODNIK O TYM JAK KUPUĆ BILETY TANIO, NAWET ZA 0 zł. Dzięki temu, że książkę zakupiłam mogę na bieżąco uczestniczyć w grupie FB, a tu cały czas publikowane są informacje o aktualnych promocjach, kodach zniżkowych i innych możliwościach zakupu biletów lotniczych tanio. By jednak skorzystać z publikowanych tam danych trzeba „posiąść” podstawową wiedzę praktyczną zawartą w Biblii Taniego Latania.


Polecam przydatne linki – tanie loty, jeszcze bardziej tanie loty – dla wnikliwych, wymiana waluty szybko i tanio na podróże oraz ubezpieczenie w podróży!

flipo

baner_biblia_taniego_latania

walutomatbankier ubezpieczenie turystyczne


Zobacz także jak uzyskać ODSZKODOWANIE ZA ODWOŁANY LUB OPÓŹNIONY LOT I INNE NIEDOGODNOŚCI.

Podoba Ci się? - Udostępnij :)
  • 83
  •  
  •  
  •  
  •  


Jeśli spodobał Ci się ten wpis - DODAJ się do Newslettera!

Komentarze

  1. Zamówiłam…ciekawa jestem czy faktycznie będzie przydatna….

    • HeY Iwona! Mogę tylko pogratulować 🙂 Czekam na komentarz po przeczytaniu!

Napisz komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Valle de Cocora – kolumbijskie palmy woskowe

Valle de Cocora czyli dolina Cocora jest jednym z ciekawszych miejsc w Kolumbii. Znajdują się tu, niespotykane w innych miejscach,...

Zamknij