Wenezuela – tam jest moje serce i tęsknię bardzo…

Wenezuela….! Słuchajcie, nie ma się co martwić (mówię o sobie), trzeba się pakować i jechać 😉 Ameryka Południowa rozbraja mnie całkowicie za każdym razem kiedy o niej pomyślę. Za podróż tam…. bez „i z powrotem” jestem w stanie zrobić wiele, oj, bardzo wiele. Moje poprzednie wcielenia, musiały mieszkać tam – tak sądzę.

Potwierdzam, Wenezuela to jeden z najbardziej niebezpiecznych krajów w Ameryce Południowej. Policja i wojsko – nie, nie! Uciekajcie jak tylko możecie najdalej. Jeśli szukacie pomocy, to albo u ludzi albo…. w Kolumbii 😉

Ale to kraj (raj) dziki, piękny i niezapomniany. Poniżej tylko kilka fotek, nie mogę powiedzieć, że moich najbardziej ulubionych, ale na pewno znajdujących się w tej dużej grupie fot najfajniejszych.


Polecam przydatne linki – tanie loty, jeszcze bardziej tanie loty – dla wnikliwych, wymiana waluty szybko i tanio na podróże oraz ubezpieczenie w podróży!

flipo

baner_biblia_taniego_latania

walutomatbankier ubezpieczenie turystyczne


Podoba Ci się? - Udostępnij :)
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  


Jeśli spodobał Ci się ten wpis - DODAJ się do Newslettera!

Powiązane tematy

Nie ma jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Gdańsk – Kowale – MIEJSCÓWKA NOCLEGOWA Z ATMOSFERĄ

Trójmiasto zawsze mnie przyciągało. Sopot z pięknym molo, Gdańsk ze Starówką a Gdynia z Klifem Orłowskim. Jadnak jest tam inne...

Zamknij